صورت بیوتی بار 4 - ویژگی های ویبراتور Beauty Bar

ویژگی های ویبراتور Beauty Bar


6000 نوسان صحیح در RPM : یک محرک راحت باعث تقویت پوست سالم می شود تحریک نوسانات ملایم برای پوست سالم ضروری است. این فرایند متابولیسم پوست را تقویت می کند و جریان خون بهتری را تقویت می کند. Beauty Bar دارای 6000 چرخش در هر دقیقه است و از طریق آن فرآیند که باعث زیبایی پوست می شود ، یون های منفی ایجاد می کند.
نوار زیبای Beauty Bar ابزاری برای مراقبت از پوست است که با تحریک تولید کلاژن برای بلند کردن و سفت شدن پوست ، رفع چین و چروک و کاهش ظاهر دایره های تیره ، پوست را به صورت طبیعی احیا می کند.
IPX6 ضد آب: هنگام استحمام از مراقبت از پوست لذت ببرید. Beauty Bar الکتریکی است ، اما ضد آب است. می توانید در هنگام استراحت در زیر دوش ، از یک رژیم مراقبت از پوست لذت ببرید. همچنین می توانید از آن برای طیف وسیعی از موارد استفاده مانند درمان نقطه ای مناطق دارای مشکل استفاده کنید.

نیما عطاری

فروش،نصب،آموزش وخدمات پس ازفروش تجهیزات پیشرفته پزشکی و لیزری در فیلد پوست،مو،زیبایی و تناسب اندام و لوازم و محصولات مصرفی این فیلد

You may also like...

Popular Posts

۱ Comment

  1. Hi there, its pleasant piece of writing on the topic of media print, we all know media is a great source of data. Wilona Stanislaw Sibbie

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X